„BRUSTOR“ vertikalios žaliuzės

B1100; B1350

„Brustor“ siekia prisidėti prie tvarių ir ekologiškų apsaugos nuo saulės sprendimų. Būtent todėl sukūrėme saulės energiją naudojančias ritinines užuolaidas. Ši vėjui atspari apsauga nuo saulės yra tvarus sprendimas, nes valdyti ritinines užuolaidas naudojame natūralų energijos šaltinį. Du zuikiai vienu šūviu, nes ši sistema puikiai tinka erdvėms, kuriose nėra elektros jungties. Ritininės užuolaidos varikliuką maitina akumuliatorius, kurį įkrauna saulės šviesa. Akumuliatorius sugeria saulės spindulius per saulės kolektorių. Akumuliatoriuje sukaupta saulės energija užtikrina, kad B1100 / B1350 ZIP fasado ritininės užuolaidos veiktų tiek saulėtomis, tiek ir šiek tiek debesuotomis dienomis, net jei fasadas yra šiaurinėje pusėje

  • Saulės energija valdomos ritininės užuolaidos
  • Patvarios ir praktiškos
  • Lengvai montuojamos

Saulės energija ypač prisideda prie aplinkos tausojimo. Be to, „Brustor“ fasado ritininės užuolaidos veikia be laidų, todėl nereikia vedžioti instaliacijos ir atlikti pajungimo darbų. Miegamajame, esančiame viršutiniame jūsų namo aukšte, tai gali būti patogus sprendimas. Todėl fasado ritininės užuolaidos yra ypač geras pasirinkimas tiek naujam, tiek renovuotam namui.

B1100 ZIP ritininės užuolaidos dėklo matmenys yra 110 x 110 mm; B1350 ZIP ritininės užuolaidos dėklo matmenys – 135 x 135 mm

Jeigu domina šį ar kita pavėsinė (pergola), kreikitės į mūsų komandą ir mes Jums pasiūlysime Jūsų namui labiausiai tinkamą variantą.

Rašykite: info@barduva.eu
Skambinkite: +370 656 88500

Kainos užklausa
Atsisiųsti brošiūrą (EN)
3D Įrankis dizainui susikurti
Techninė informacija

Deklo matmenys
B1100: 110 x 110 mm
B1350: 135 x 135 mm

Plotis
Minimum width 0,8 m
Maximum width 3,5 m

Aukštis

Maksimum: 3m

Audiniai

Audiniai būna įvairių spalvų ir faktūrų

Dizainas yra toks pat svarbus kaip ir praktinis pritaikymas. Audinys be savo funkcinės paskirties, t. y. apsaugos nuo saulės, turi ir estetinę funkciją. Dėl plataus gražių ir patvarių audinių asortimento audinį galite priderinti pagal savo skonį. Audiniai yra atsparūs vandeniui, nešvarumams ir spalvų blukimui.

VALDYMAS

RTS

Apsisaugokite nuo saulės spindulių spustelėję patogų nuotolinio valdymo pultą. Skirtingais kanalais iš bet kurios vietos valdykite savo terasos stogą, tentą, oranžerijos markizę ar roletą – kiekvieną atskirai arba jų funkcijas grupuokite.

Standartinės spalvos

ANO 20µm

RAL 7016 Architektūrinė pilka su tekstūra

Brustor White

RAL 8019 grey brown

RAL 9001 cream

Papildomos spalvos:  Galimos visos RAL spalovos (papildomai kainuoja)

Norite pasikonsultuoti ar sužinoti kainą? Mūsų komanda mielai Jums padės:
Kontaktai