„BRUSTOR B128“ svetainės tipo pavėsinė

„Brustor B128“ pavėsinė yra labai universalus apsaugos nuo saulės gaminys, ypač populiarus dėl savo minimalistinio dizaino ir daugybės pritaikymo galimybių.

Išmoninga konstrukcija garantuoja panoraminį vaizdą į sodą ir daug šviesos jūsų namuose. B128 tvirtinama prie fasado ir sujungia geriausias stoginės ir pavėsinės ypatybes. Patvaraus audinio ZIP roletai suvyniojami automatiniu būdu. Tai leidžia audinį naudoti daug metų, nes jis tvirtai ištempiamas šoniniuose bėgeliuose. Elegantiški stulpai užtikrins, kad statinys beveik pranyks jūsų namo fone.

  • Minimalistinis dizainas
  • Apsauga nuo saulės ir lietaus
  • Sklandus lietaus vandens nutekėjimas stulpais

Susikurkite „Brustor B128“ pagal savo skonį! Įvairios apšvietimo galimybės leidžia terasoje vakare susikurti jaukią atmosferą. Nusistatykite pritemdytą LED apšvietimą ant stulpų, ant šoninių bėgelių arba ant atramos. Į bėgelį galima įmontuoti visiškai automatines, saulės energija valdomas susukamas užuolaidėles; tai yra geriausias sprendimas, jei nenorite žemai šviečiančios saulės ryte ar saulėlydžio metu vakare.

Kad išvengtumėte šoninio vėjo, B128 pavėsinės šonus galite visiškai uždaryti roletais. Šonai yra gražiai dekoruoti tvirtu trikampio rašto audiniu ir saulės nepraleidžiančiais ZIP roletais. Pavėsinės nuolydį vandeniui nutekėti galite patys keisti reguliavimo kojele.

Pavėsinės B128 yra labai populiarios ir tampa geriausiai parduodamu „Brustor“ apsaugos nuo saulės gaminiu. Tai yra idealus sprendimas siekiant įsirengti jaukią vietą su pavėsiu, visiškai pritaikytą jūsų namams ir pageidavimams. Be visų kitų variantų, savo statiniui galite pasirinkti norimą audinį ir RAL spalvą.

Taip pat galima pasirinkti B128 oranžerijai skirtą dangą.

Paklauskite kainos čia

Jeigu domina šį ar kita pavėsinė (pergola), kreikitės į mūsų komandą ir mes Jums pasiūlysime Jūsų namui labiausiai tinkamą variantą.

Rašykite: info@barduva.eu
Skambinkite: +370 656 88500

Kainos užklausa
Atsisiųsti brošiūrą (EN)
3D Įrankis dizainui susikurti
Techninė informacija

Maksimalūs matmenys
6 x 5 m

Galimos konfigūracijos
Galima jungti tarpusavyje

Montavimo tipas
Tvirtinama prie sienos

Audiniai

Audiniai būna įvairių spalvų ir faktūrų

Dizainas yra toks pat svarbus kaip ir praktinis pritaikymas. Audinys be savo funkcinės paskirties, t. y. apsaugos nuo saulės, turi ir estetinę funkciją. Dėl plataus gražių ir patvarių audinių asortimento audinį galite priderinti pagal savo skonį. Audiniai yra atsparūs vandeniui, nešvarumams ir spalvų blukimui.

VALDYMAS

IO

„Brustor“ apsaugos nuo saulės sistema turi įmontuotą „Somfy“ variklį, kurį galima lengvai valdyti nuotoliniu būdu. Valdykite roletus iš savo namų ar per išmanųjį telefoną, planšetinį ar kitokį kompiuterį. Neįmanoma numatyti visų atvejų, kada ir kokia temperatūra bus, todėl visada galite valdyti savo apsaugos nuo saulės sistemą, net kai nesate namuose.

RTS

Apsisaugokite nuo saulės spindulių spustelėję patogų nuotolinio valdymo pultą. Skirtingais kanalais iš bet kurios vietos valdykite savo terasos stogą, tentą, oranžerijos markizę ar roletą – kiekvieną atskirai arba jų funkcijas grupuokite.

Standartinės spalvos

RAL 9016 Balta su tekstūra

RAL 7016 Architektūrinė pilka su tekstūra

Papildomos spalvos:  Galimos visos RAL spalovos (papildomai kainuoja)

LED apšvietimas

Mėgautis poilsiu lauke ilgiau padės jaukus, tvarus ir efektyvus LED apšvietimas. Pradėjus temti, tiesiog paspauskite mygtuką ir įjunkite apšvietimą pagal savo nuotaiką. Jaukios švieselės sukuria aplinką, malonią sėdėti lauke iki pat ankstyvo ryto.

Roletai (montuojami ant viršaus arba įmontuoti)

Norėdami, kad visa terasą dengianti stogo danga neperšlaptų, priekinę dalį ir šonus galite uždaryti roletais, kurie puikiai priderinti prie terasos stogo. Roletai tvirtai įtvirtinti į šoninius bėgelius, todėl atlaiko bet kokį vėją.

Davikliai

Suteikite sau daugiau patogumo ir rinkitės daviklius, kurie automatiškai valdytų jūsų terasos stogą ar tentą. Visada saugu, net jei nesate namie.

Terasos šildymas

Maloni spindulių teikiama šiluma leidžia mėgautis sodu vėsesniais vakarais ir visais metų laikais. Stilingas terasos šildytuvas skleidžia komfortišką šilumą; galima rinktis baltos, juodos arba anoduoto aliuminio spalvos.

Reguliavimo kojelė

Pavėsinės nuolydį galite patys reguliuoti reguliavimo kojele, kad vanduo nutekėtų optimaliai.

B128 pavėsinės nuolydį galima lengvai keisti reguliavimo kojele ir užtikrinti, kad lietaus vanduo kuo geriau nutekėtų.

Automatinės saulės energija valdomos užuolaidėlės

Automatinės užuolaidėlės yra idealus sprendimas nuo erzinančios saulės ar smalsių kaimynų akių. Be to, neuždengiate vaizdo į sodą. Užuolaidėlės yra tvarios ir praktiškos, nes veikia naudodamos saulės energiją.

Tvirtinimas prie sienos

Jeigu stogas prie sienos tvirtinamas uždengiant korpusą, tai leidžia užtikrinti, kad tarp korpuso ir sienos negalėtų pratekėti vanduo.

Norite pasikonsultuoti ar sužinoti kainą? Mūsų komanda mielai Jums padės:
Kontaktai