„BRUSTOR“ kampiniai roletai (B1100 &1350) zip

Šios „Brustor“ kampinės ritininės užuolaidos skirtos kampiniams langams, kai stiklai susijungia namo kampe. Ritininės užuolaidos neturi vaizdą užstojančių profilių, todėl galite džiaugtis atviru vaizdu pro langą. Jos aukštyn ir žemyn juda tolygiai, todėl šešėlis svetainę uždengia vienodai. Kampinės ritininės užuolaidos turi stačiakampį dėklą ir gali būti puikiai priderintos prie kitų „Brustor“ ritininių užuolaidų.

  • Panoraminės ritininės užuolaidos
  • Skirtos specialiai kampiniams langams
  • Galima lengvai priderinti prie kitų „Brustor“ ritininių užuolaidų

Priedai:

Davikliai

Suteikite sau daugiau patogumo ir pasirinkite daviklius, kurie automatiškai valdytų jūsų terasos stogą ar tentą. Visada saugu, net jei nesate namie.

Jeigu domina šį ar kita pavėsinė (pergola), kreikitės į mūsų komandą ir mes Jums pasiūlysime Jūsų namui labiausiai tinkamą variantą.

Rašykite: info@barduva.eu
Skambinkite: +370 656 88500

Kainos užklausa
Atsisiųsti brošiūrą (EN)
3D Įrankis dizainui susikurti
Techninė informacija

Deklo matmenys
B1100: 110 x 110 mm
B1350: 135 x 135 mm

Plotis
Max. 4 m

Aukštis
Max. 3 m

Audiniai

Audiniai būna įvairių spalvų ir faktūrų

Dizainas yra toks pat svarbus kaip ir praktinis pritaikymas. Audinys be savo funkcinės paskirties, t. y. apsaugos nuo saulės, turi ir estetinę funkciją. Dėl plataus gražių ir patvarių audinių asortimento audinį galite priderinti pagal savo skonį. Audiniai yra atsparūs vandeniui, nešvarumams ir spalvų blukimui.

VALDYMAS

IO

„Brustor“ apsaugos nuo saulės sistema turi įmontuotą „Somfy“ variklį, kurį galima lengvai valdyti nuotoliniu būdu. Valdykite roletus iš savo namų ar per išmanųjį telefoną, planšetinį ar kitokį kompiuterį. Neįmanoma numatyti visų atvejų, kada ir kokia temperatūra bus, todėl visada galite valdyti savo apsaugos nuo saulės sistemą, net kai nesate namuose.

RTS

Apsisaugokite nuo saulės spindulių spustelėję patogų nuotolinio valdymo pultą. Skirtingais kanalais iš bet kurios vietos valdykite savo terasos stogą, tentą, oranžerijos markizę ar roletą – kiekvieną atskirai arba jų funkcijas grupuokite.

Standartinės spalvos

ANO 20µm

RAL 7016 Architektūrinė pilka su tekstūra

Brustor White

RAL 8019 grey brown

RAL 9001 cream

Papildomos spalvos:  Galimos visos RAL spalovos (papildomai kainuoja)

Norite pasikonsultuoti ar sužinoti kainą? Mūsų komanda mielai Jums padės:
Kontaktai