„BRUSTOR B600 S Screen “ bioklimatinė pavėsinė

Galima įsigyti nuo 2020 m. rugpjūčio pabaigos

„Brustor B600“ pavėsinių stogai suteikia galimybę maksimaliai mėgautis grynu oru lauke. Aliuminio juostas galima slinkti į bet kurią norimą padėtį. Gal per daug saulės, norisi pavėsio ar apsisaugoti nuo užklupusio lietaus? Jūs viską kontroliuojate. S formos juostos kompaktiškai sujungiamos taip, kad būtų atidaryta ne mažiau kaip 87 % stogo. Minimalus žaliuzių plotas (tik 13 % stogo ploto) visiškai netrukdo patekti šviesai. Be to, stogas atsidaro pakankamai tyliai, sklandžiai ir greitai.

  • Galima iš visų pusių sumontuoti integruojamus roletus (pasirenkama)
  • Atidarytos žaliuzės uždengia tik 13 % viso paviršiaus
  • Valdykite naudodami „Brustor Connect“ programą

Norite sužinoti apie „B600 S Screen“? Jei norite, kad stogas būtų nuo vėjo (CE 2 vėjo klasė), rinkitės integruojamus roletus, kurie gražiai įkomponuojami į rėmą. Dėl plataus spalvų pasirinkimo tikrai rasite tinkamą derinį savo namams ir terasai. Valdyti roletus, žaliuzes ir kitas funkcijas, pavyzdžiui, reguliuoti jaukų apšvietimą ir malonų pavėsinės šildymą galite per „Brustor Connect“ programą išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje.

Be to, „B600 S Screen“ pavėsinė turi platesnius ir aukštesnius latakus, kad lietaus vanduo gerai nutekėtų.

Šis B600 (nuoroda) variantas su įmontuotais roletais (pasirenkama) yra standartinės RAL 7016 ST antracito spalvos ir RAL 9016 ST baltos spalvos. Tačiau galite pasirinkti ir iš daugiau nei 200 RAL spalvų.

Paklauskite kainos čia

Jeigu domina šį ar kita pavėsinė (pergola), kreikitės į mūsų komandą ir mes Jums pasiūlysime Jūsų namui labiausiai tinkamą variantą.

Rašykite: info@barduva.eu
Skambinkite: +370 656 88500

Kainos užklausa
Atsisiųsti brošiūrą (EN)
3D Įrankis dizainui susikurti
Techninė informacija

Maksimalūs matmenys

6.09 m x 4 m arba

Galimos konfigūracijos

Montavimo tipas
Tvirtinama prie sienos
Tvirtinama prie stogo
Nepritvirtinta prie nieko. Statoma Atskirai.

VALDYMAS

IO

„Brustor“ apsaugos nuo saulės sistema turi įmontuotą „Somfy“ variklį, kurį galima lengvai valdyti nuotoliniu būdu. Valdykite roletus iš savo namų ar per išmanųjį telefoną, planšetinį ar kitokį kompiuterį. Neįmanoma numatyti visų atvejų, kada ir kokia temperatūra bus, todėl visada galite valdyti savo apsaugos nuo saulės sistemą, net kai nesate namuose.

RTS

Apsisaugokite nuo saulės spindulių spustelėję patogų nuotolinio valdymo pultą. Skirtingais kanalais iš bet kurios vietos valdykite savo terasos stogą, tentą, oranžerijos markizę ar roletą – kiekvieną atskirai arba jų funkcijas grupuokite.

Standartinės spalvos

RAL 9016 Balta su tekstūra

RAL 7016 Architektūrinė pilka su tekstūra

Papildomos spalvos:  Galimos visos RAL spalovos (papildomai kainuoja)

LED apšvietimas

Mėgautis poilsiu lauke ilgiau padės jaukus, tvarus ir efektyvus LED apšvietimas. Pradėjus temti, tiesiog paspauskite mygtuką ir įjunkite apšvietimą pagal savo nuotaiką. Jaukios švieselės sukuria aplinką, malonią sėdėti lauke iki pat ankstyvo ryto.

Roletai (montuojami ant viršaus arba įmontuoti)

Norėdami, kad visa terasą dengianti stogo danga neperšlaptų, priekinę dalį ir šonus galite uždaryti roletais, kurie puikiai priderinti prie terasos stogo. Roletai tvirtai įtvirtinti į šoninius bėgelius, todėl atlaiko bet kokį vėją.

Įmontuota eletkros rozetė.

Įmontuota elektros rozetė yra nepakeičiama šiais laikas, tiems kas mėgsta laiką leisti lauke. Būtina visiems kas nori terasoje pasikrauti visus elektros įtaisus: nešiojamus kompiuterius, virtuvės įrangą, mobiliuosius telefonus)

Terasos šildymas

Maloni spindulių teikiama šiluma leidžia mėgautis sodu vėsesniais vakarais ir visais metų laikais. Stilingas terasos šildytuvas skleidžia komfortišką šilumą; galima rinktis baltos, juodos arba anoduoto aliuminio spalvos.

Lauko garsiakalbiai / “Bluetooth” garsiakalbiai

Laikas susikurti atmosferą ir jaukumą. Klausykite megstamiausios muzikos savo terasoje besimėgaudami skaniu gėrimu su savo draugais ar kepdami ant griliaus kepsnius. Integruoti garsiakalbiai itin paprastai valdomi per “Bluetoothe” ir yra visiškai atsparūs vandeniui

Norite pasikonsultuoti ar sužinoti kainą? Mūsų komanda mielai Jums padės:
Kontaktai