„BRUSTOR B600“ bioklimatinė pavėsinė

Terasa yra ideali vieta mėgautis grynu oru. „Brustor B600“ terasų danga yra geriausias sprendimas kaip apsisaugoti nuo saulės. Ar jau minėjome, kad šios lauko svetainei prilygstančios pavėsinės žaliuzės gali atsidaryti iki galo? Išnaudokite visus saulės teikiamus džiaugsmus ir mėgaukitės šios elegantiškai suprojektuotos pavėsinės privalumais vasarą. Vasaros sezono viduryje žaliuzių juostas galite iki galo pakreipti ir pro tarpus įsileisti kuo daugiau šviesos. Pasigrožėkite puikia rudens diena, kai daug saulės, arba apniukęs dangus ir šiek tiek dulksnoja. B600 leidžia mėgautis aplinka ištisus metus. Kai stogas iki galo atidarytas, juostos sudaro tik 13 % viso paviršiaus. Norite pro žaliuzes įsileisti kuo daugiau šviesos? Jokių problemų!

  • Sulankstomas stogas, kuris gali visiškai atsidaryti
  • Pro žaliuzes galite įsileisti daugiau šviesos
  • Susikurkite pavėsinę pagal savo pageidavimus

Įvairūs terasos stogo variantai labai praverčia sutemus, kai galite savo pavėsinę paversti jaukia lauko erdve. Tiesioginio ar netiesioginio apšvietimo galimybės sukuria norimą atmosferą, todėl galite maloniai ilsėtis. Pavėsinės šildytuvas neleis atvėsti, roletai užstos gaivų vakaro vėjelį, o „Bluetooth“ garsiakalbiai leis mėgautis malonia muzika. Skirkite laiko gražiems prisiminimams „Brustor“ pavėsinėje ir ilgiau mėgaukitės savo sodu ir terasa.

Paklauskite kainos čia

Jeigu domina šį ar kita pavėsinė (pergola), kreikitės į mūsų komandą ir mes Jums pasiūlysime Jūsų namui labiausiai tinkamą variantą.

Rašykite: info@barduva.eu
Skambinkite: +370 656 88500

Kainos užklausa
Atsisiųsti brošiūrą (EN)
3D Įrankis dizainui susikurti
Techninė informacija

Maksimalūs matmenys

6 m x 4 m

Galimos konfigūracijos

Montavimo tipas
Tvirtinama prie sienos
Tvirtinama prie stogo
Nepritvirtinta prie nieko. Statoma Atskirai.

VALDYMAS

RTS

Apsisaugokite nuo saulės spindulių spustelėję patogų nuotolinio valdymo pultą. Skirtingais kanalais iš bet kurios vietos valdykite savo terasos stogą, tentą, oranžerijos markizę ar roletą – kiekvieną atskirai arba jų funkcijas grupuokite.

Standartinės spalvos

RAL 9016 Balta su tekstūra

RAL 7016 Architektūrinė pilka su tekstūra

Papildomos spalvos:  Galimos visos RAL spalovos (papildomai kainuoja)

LED apšvietimas

Mėgautis poilsiu lauke ilgiau padės jaukus, tvarus ir efektyvus LED apšvietimas. Pradėjus temti, tiesiog paspauskite mygtuką ir įjunkite apšvietimą pagal savo nuotaiką. Jaukios švieselės sukuria aplinką, malonią sėdėti lauke iki pat ankstyvo ryto.

Roletai (montuojami ant viršaus arba įmontuoti)

Norėdami, kad visa terasą dengianti stogo danga neperšlaptų, priekinę dalį ir šonus galite uždaryti roletais, kurie puikiai priderinti prie terasos stogo. Roletai tvirtai įtvirtinti į šoninius bėgelius, todėl atlaiko bet kokį vėją.

Įmontuota eletkros rozetė.

Įmontuota elektros rozetė yra nepakeičiama šiais laikas, tiems kas mėgsta laiką leisti lauke. Būtina visiems kas nori terasoje pasikrauti visus elektros įtaisus: nešiojamus kompiuterius, virtuvės įrangą, mobiliuosius telefonus)

Terasos šildymas

Maloni spindulių teikiama šiluma leidžia mėgautis sodu vėsesniais vakarais ir visais metų laikais. Stilingas terasos šildytuvas skleidžia komfortišką šilumą; galima rinktis baltos, juodos arba anoduoto aliuminio spalvos.

Lauko garsiakalbiai / “Bluetooth” garsiakalbiai

Laikas susikurti atmosferą ir jaukumą. Klausykite megstamiausios muzikos savo terasoje besimėgaudami skaniu gėrimu su savo draugais ar kepdami ant griliaus kepsnius. Integruoti garsiakalbiai itin paprastai valdomi per “Bluetoothe” ir yra visiškai atsparūs vandeniui

Norite pasikonsultuoti ar sužinoti kainą? Mūsų komanda mielai Jums padės:
Kontaktai