„BRUSTOR B300“ bioklimatinė pavėsinė

Norint daugiau laiko leisti lauke, svarbu susikurti patogią vietą, kurioje galėtumėte visiškai atsipalaiduoti ir mėgautis grynu lauko oru. Tai yra vienas iš pavėsinės privalumų. „Brustor B300“ yra pavėsinė su stogu, kuris slenka ir gali būti sulankstomas. Šiam sulankstomam stogui galite pasirinkti kurį nors iš daugybės patvarių audinių, kurie atsparūs lietui, vėjui ir nešvarumams. Skirtingai nuo kitų stogų, formuoti nuolydžio nereikia, todėl konstrukcija plokščia ir horizontali. Be to, nesimato varžtų, o vanduo per sujungtų latakų sistemą nuteka link stulpų. Šį saulės spinduliams ir lietui atsparų stogą galite valdyti nuotolinio valdymo pultu arba tiesiog išmaniuoju telefonu. Pavėsinės stogą galima šiek tiek arba visiškai atidaryti, kad į namus patektų daugiau šviesos. Susikurkite pavėsinę pagal savo norus, naudodami plačias apšvietimo galimybes ir įmontuojamus roletus.

  • Terasos stogas su stumdomu ir sulankstomu stogu
  • Nereikia formuoti jokio nuolydžio
  • Saulės spinduliams ir lietui atspari konstrukcija

Džiaukitės gražiu ir šiltu pavasariu, pasakiška vasara ar švelniu rudeniu. Su šia „Brustor“ terasų danga galėsite mėgautis savo sodu ir terasa ištisus metus.

Paklauskite kainos čia

Jeigu domina šį ar kita pavėsinė (pergola), kreikitės į mūsų komandą ir mes Jums pasiūlysime Jūsų namui labiausiai tinkamą variantą.

Rašykite: info@barduva.eu
Skambinkite: +370 656 88500

Kainos užklausa
Atsisiųsti brošiūrą (EN)
3D Įrankis dizainui susikurti
Techninė informacija

Maksimalūs matmenys

7 m x 4 m vientisas stogas
7 m x 7 m (dvigubas stogas)

Galimos konfigūracijos
Galima jungti tarpusavyje

Montavimo tipas
Tvirtinama prie sienos
Tvirtinama prie stogo
Nepritvirtinta prie nieko. Statoma Atskirai.

VALDYMAS

IO

„Brustor“ apsaugos nuo saulės sistema turi įmontuotą „Somfy“ variklį, kurį galima lengvai valdyti nuotoliniu būdu. Valdykite roletus iš savo namų ar per išmanųjį telefoną, planšetinį ar kitokį kompiuterį. Neįmanoma numatyti visų atvejų, kada ir kokia temperatūra bus, todėl visada galite valdyti savo apsaugos nuo saulės sistemą, net kai nesate namuose.

RTS

Apsisaugokite nuo saulės spindulių spustelėję patogų nuotolinio valdymo pultą. Skirtingais kanalais iš bet kurios vietos valdykite savo terasos stogą, tentą, oranžerijos markizę ar roletą – kiekvieną atskirai arba jų funkcijas grupuokite.

Standartinės spalvos

RAL 9016 Balta su tekstūra

RAL 7016 Architektūrinė pilka su tekstūra

Papildomos spalvos:  Galimos visos RAL spalovos (papildomai kainuoja)

LED apšvietimas

Mėgautis poilsiu lauke ilgiau padės jaukus, tvarus ir efektyvus LED apšvietimas. Pradėjus temti, tiesiog paspauskite mygtuką ir įjunkite apšvietimą pagal savo nuotaiką. Jaukios švieselės sukuria aplinką, malonią sėdėti lauke iki pat ankstyvo ryto.

Roletai (montuojami ant viršaus arba įmontuoti)

Norėdami, kad visa terasą dengianti stogo danga neperšlaptų, priekinę dalį ir šonus galite uždaryti roletais, kurie puikiai priderinti prie terasos stogo. Roletai tvirtai įtvirtinti į šoninius bėgelius, todėl atlaiko bet kokį vėją.

Davikliai

Suteikite sau daugiau patogumo ir rinkitės daviklius, kurie automatiškai valdytų jūsų terasos stogą ar tentą. Visada saugu, net jei nesate namie.

Terasos šildymas

Maloni spindulių teikiama šiluma leidžia mėgautis sodu vėsesniais vakarais ir visais metų laikais. Stilingas terasos šildytuvas skleidžia komfortišką šilumą; galima rinktis baltos, juodos arba anoduoto aliuminio spalvos.

Lauko garsiakalbiai / “Bluetooth” garsiakalbiai

Laikas susikurti atmosferą ir jaukumą. Klausykite megstamiausios muzikos savo terasoje besimėgaudami skaniu gėrimu su savo draugais ar kepdami ant griliaus kepsnius. Integruoti garsiakalbiai itin paprastai valdomi per “Bluetoothe” ir yra visiškai atsparūs vandeniui

Įmontuota eletkros rozetė.

Įmontuota elektros rozetė yra nepakeičiama šiais laikas, tiems kas mėgsta laiką leisti lauke. Būtina visiems kas nori terasoje pasikrauti visus elektros įtaisus: nešiojamus kompiuterius, virtuvės įrangą, mobiliuosius telefonus)

Norite pasikonsultuoti ar sužinoti kainą? Mūsų komanda mielai Jums padės:
Kontaktai