„BRUSTOR B250 XL“ bioklimatinė pavėsinė

Nepralaidi vandens purslams, nes latakai ypač sandarūs

„B250 XL“ aliumininė pavėsinė su 21 cm pločio žaliuzėmis yra vandens purslams nepralaidi „B200 XL“ versija. Kadangi žaliuzių juostos yra nepriekaištingai pritvirtintos prie latakų, stogas apsaugotas nuo purslų, o kartu garantuojamas atsparumas vėjui (CE 2 vėjo klasė). Jei nuspręsite pasirinkti integruotus ZIP roletus ir pavėsinės šildytuvą, vėjui nepralaidus stogas (CE vėjo klasė 2) puikiai išlaikys malonių spindulių šilumą. Be to galima įsirengti papildomas duris, tada greitai pateksite į vidų. „B250 XL“ ne tik tobulai uždengia stogą, bet dar svarbu, kad jo dizainas kaip niekada stilingas. Be to, susikurkite norimą atmosferą pritemdytu apšvietimu, pavyzdžiui, įjungę LED juostelę žaliuzėse ar į rėmą integruotus žibintus. „Brustor“ terasos stogus su RTS sistema labai lengva valdyti naudojant išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį ir net su tokiais balso asistentais kaip „Google Home“ ar „Amazon Alexa“. Ar norite uždaryti žaliuzes ir įjungti apšvietimą? Tiesiog pasakykite tai! „B250 XL“ neabejotinai bus jūsų mėgstamiausia vieta visais metų laikais, ar ji būtų kaip atskiras statinys sode, ar pritvirtinta prie jūsų namo terasos.

  • Vandens purslų nepraleidžianti terasos stogo danga
  • Garantuojamas nepralaidumas vėjui
  • Geriau išlaikoma šiluma
Paklauskite kainos čia

Jeigu domina šį ar kita pavėsinė (pergola), kreikitės į mūsų komandą ir mes Jums pasiūlysime Jūsų namui labiausiai tinkamą variantą.

Rašykite: info@barduva.eu
Skambinkite: +370 656 88500

Kainos užklausa
Atsisiųsti brošiūrą (EN)
3D Įrankis dizainui susikurti
Techninė informacija

Maksimalūs matmenys

6,06 m x 4 m arba
6,06 m x 6 m (Dvigubas stogas, būtina papildoma atrama)

Galimos konfigūracijos
Galima jungti tarpusavyje

Montavimo tipas
Tvirtinama prie sienos
Tvirtinama prie stogo
Nepritvirtinta prie nieko. Statoma Atskirai.

VALDYMAS

RTS

Apsisaugokite nuo saulės spindulių spustelėję patogų nuotolinio valdymo pultą. Skirtingais kanalais iš bet kurios vietos valdykite savo terasos stogą, tentą, oranžerijos markizę ar roletą – kiekvieną atskirai arba jų funkcijas grupuokite.

Standartinės spalvos

RAL 9016 Balta su tekstūra

RAL 7016 Architektūrinė pilka su tekstūra

Papildomos spalvos:  Galimos visos RAL spalovos (papildomai kainuoja)

LED apšvietimas

Mėgautis poilsiu lauke ilgiau padės jaukus, tvarus ir efektyvus LED apšvietimas. Pradėjus temti, tiesiog paspauskite mygtuką ir įjunkite apšvietimą pagal savo nuotaiką. Jaukios švieselės sukuria aplinką, malonią sėdėti lauke iki pat ankstyvo ryto.

Roletai (montuojami ant viršaus arba įmontuoti)

Norėdami, kad visa terasą dengianti stogo danga neperšlaptų, priekinę dalį ir šonus galite uždaryti roletais, kurie puikiai priderinti prie terasos stogo. Roletai tvirtai įtvirtinti į šoninius bėgelius, todėl atlaiko bet kokį vėją.

Įmontuota eletkros rozetė.

Įmontuota elektros rozetė yra nepakeičiama šiais laikas, tiems kas mėgsta laiką leisti lauke. Būtina visiems kas nori terasoje pasikrauti visus elektros įtaisus: nešiojamus kompiuterius, virtuvės įrangą, mobiliuosius telefonus)

Terasos šildymas

Maloni spindulių teikiama šiluma leidžia mėgautis sodu vėsesniais vakarais ir visais metų laikais. Stilingas terasos šildytuvas skleidžia komfortišką šilumą; galima rinktis baltos, juodos arba anoduoto aliuminio spalvos.

Lauko garsiakalbiai / “Bluetooth” garsiakalbiai

Laikas susikurti atmosferą ir jaukumą. Klausykite megstamiausios muzikos savo terasoje besimėgaudami skaniu gėrimu su savo draugais ar kepdami ant griliaus kepsnius. Integruoti garsiakalbiai itin paprastai valdomi per “Bluetoothe” ir yra visiškai atsparūs vandeniui

Norite pasikonsultuoti ar sužinoti kainą? Mūsų komanda mielai Jums padės:
Kontaktai