„BRUSTOR B200 (XL)“ bioklimatinė pavėsinė

„Brustor B200“ (XL) yra dažniausias mūsų klientų pasirinkimas, ir tikrai pagrįstai. Tai pati universaliausia pavėsinė, nes suteikia daugiausia galimybių viską susikurti pagal savo pageidavimus. Stogas su žaliuzėmis valdomas automatiškai, todėl žaliuzių padėtį galite nusistatyti patys. Galite rinktis tarp 16 cm ir 21 cm pločio žaliuzių („XL“ versija). „XL“ juostų variantas suteikia uždarytam stogui stilingumo, o jūs galėsite džiaugtis didesne šviesa, kai žaliuzės bus atidarytos. Atidaryti, uždaryti, pakreipti įvairiu kampu – viskas įmanoma… Panorėję pasislėpkite nuo saulės arba uždarykite žaliuzes netikėto lietaus metu, ir vis tiek patogiai mėgaukitės poilsiu po savo terasos stogu.

  • Ypač universali terasos danga su sukiojamomis žaliuzėmis
  • Integruojami roletai
  • Daugybė galimų variantų

Terasos danga, t. y. žaliuzėmis dengtas stogas, yra geriausias sprendimas, jei norite iš tikrųjų mėgautis grynu oru. Pavėsinė yra daugiau nei apsauga nuo saulės: ji suteikia galimybę naudotis savo sodu ištisus metus. Prie namo pritvirtintas terasos stogas tampa jūsų namo priestatu ir papildoma erdve. Tiesiog būdamas atvirame sode galite suprasti, kokia naudinga gali būti pavėsinė.

B200 pavėsinė yra didelių matmenų ir gali būti konstruojama įvairiais deriniais. Vienguba, pasvirusi, su dvigubu stogu, įmontuota, sujungta, žvaigždės arba L formos, su perdanga arba su galimybe įrengti papildomas duris. Galima visiškai uždengti didelius paviršius, atsižvelgiant į kiekvienos terasos dydį. Kiekviena parinktis ar funkcija turi savo paskirtį – lauko erdvę saugoti, išplėsti ar tiesiog padaryti patogesnę.

Įdiegta vandens šalinimo per latakus ir polius sistema išlaiko terasą sausą, o davikliai automatiškai reaguoja į oro pokyčius. Mūsų pavėsinės gali būti valdomos nuotolinio valdymo pultu, išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu – viskas jūsų patogumui!

Ar žinojote, kad kiekviena lauko svetainės funkciją atliekanti pavėsinė yra unikalus statinys? „Brustor“ visas pavėsines gamina savo gamykloje Gulegeme, ir kiekvieną iš jų visiškai pritaiko jūsų poreikiams. Galite patys pasirinkti matmenis, RAL spalvą ir žaliuzes. Tačiau pagal savo poreikius galite rinktis daug daugiau. Pasirinkite ZIP roletus ir džiaukitės apsauga nuo vėjo, saulės, lietaus ir vabzdžių. „Brustor“ užtikrins, kad ZIP roletai būtų integruoti į pavėsinės rėmą ir dizainas išliktų elegantiškas. Du labai svarbūs estetikos elementai yra rafinuotas konstrukcijos dizainas ir nematomi varžtai.

Taip pat galite naudotis daugybe funkcijų ir (arba) pasirinkti apšvietimą pagal nuotaiką. Pavyzdžiui,  LED apšvietimas žaliuzėse (baltas arba RGB), LED žibintai konstrukcijoje ir tiesioginis ar netiesioginis LED apšvietimas latakuose. Kai lauke šalta, terasos šildytuvas suteikia jaukią spindulių šilumą. Galų gale, visada galite klausytis mėgstamos muzikos per „Bluetooth“ garsiakalbius ir pavėsinės spalvą priderinti prie langų RAL spalvos. Taigi ši įvairiapusė „Brustor“ pavėsinių serija leidžia pasirinkti bet kurį variantą, paskirtį ir konfigūraciją.

Be to, B200 (XL) terasų stogai labai tinkami maitinimo įstaigoms. Tai neabejotinai lengviausiai pritaikoma terasų danga šiandieninėje rinkoje.

Paklauskite kainos čia

Jeigu domina šį ar kita pavėsinė (pergola), kreikitės į mūsų komandą ir mes Jums pasiūlysime Jūsų namui labiausiai tinkamą variantą.

Rašykite: info@barduva.eu
Skambinkite: +370 656 88500

Kainos Užklausa
Atsisiųsti brošiūrą (EN)
3D Įrankis dizainui susikurti
Techninė informacija

Maksimalūs matmenys

7 m x 4 m arba
6 m x 4,5 m (vientisas stogas)

7 m x 7 m (Dvigubas stogas)

Galimos konfigūracijos
Galima jungti tarpusavyje

Montavimo tipas
Tvirtinama prie sienos
Tvirtinama prie stogo
Nepritvirtinta prie nieko. Statoma Atskirai.

VALDYMAS

IO

„Brustor“ apsaugos nuo saulės sistema turi įmontuotą „Somfy“ variklį, kurį galima lengvai valdyti nuotoliniu būdu. Valdykite roletus iš savo namų ar per išmanųjį telefoną, planšetinį ar kitokį kompiuterį. Neįmanoma numatyti visų atvejų, kada ir kokia temperatūra bus, todėl visada galite valdyti savo apsaugos nuo saulės sistemą, net kai nesate namuose.

RTS

Apsisaugokite nuo saulės spindulių spustelėję patogų nuotolinio valdymo pultą. Skirtingais kanalais iš bet kurios vietos valdykite savo terasos stogą, tentą, oranžerijos markizę ar roletą – kiekvieną atskirai arba jų funkcijas grupuokite.

Standartinės spalvos

RAL 9016 Balta su tekstūra

RAL 7016 Architektūrinė pilka su tekstūra

Papildomos spalvos:  Galimos visos RAL spalovos (papildomai kainuoja)

LED apšvietimas

Mėgautis poilsiu lauke ilgiau padės jaukus, tvarus ir efektyvus LED apšvietimas. Pradėjus temti, tiesiog paspauskite mygtuką ir įjunkite apšvietimą pagal savo nuotaiką. Jaukios švieselės sukuria aplinką, malonią sėdėti lauke iki pat ankstyvo ryto.

Roletai (montuojami ant viršaus arba įmontuoti)

Norėdami, kad visa terasą dengianti stogo danga neperšlaptų, priekinę dalį ir šonus galite uždaryti roletais, kurie puikiai priderinti prie terasos stogo. Roletai tvirtai įtvirtinti į šoninius bėgelius, todėl atlaiko bet kokį vėją.

Davikliai

Suteikite sau daugiau patogumo ir rinkitės daviklius, kurie automatiškai valdytų jūsų terasos stogą ar tentą. Visada saugu, net jei nesate namie.

Terasos šildymas

Maloni spindulių teikiama šiluma leidžia mėgautis sodu vėsesniais vakarais ir visais metų laikais. Stilingas terasos šildytuvas skleidžia komfortišką šilumą; galima rinktis baltos, juodos arba anoduoto aliuminio spalvos.

Lauko garsiakalbiai / “Bluetooth” garsiakalbiai

Laikas susikurti atmosferą ir jaukumą. Klausykite megstamiausios muzikos savo terasoje besimėgaudami skaniu gėrimu su savo draugais ar kepdami ant griliaus kepsnius. Integruoti garsiakalbiai itin paprastai valdomi per “Bluetoothe” ir yra visiškai atsparūs vandeniui

Įmontuota eletkros rozetė.

Įmontuota elektros rozetė yra nepakeičiama šiais laikas, tiems kas mėgsta laiką leisti lauke. Būtina visiems kas nori terasoje pasikrauti visus elektros įtaisus: nešiojamus kompiuterius, virtuvės įrangą, mobiliuosius telefonus)

Norite pasikonsultuoti ar sužinoti kainą? Mūsų komanda mielai Jums padės:
Kontaktai