„BRUSTOR B150 (XL)“ bioklimatinė pavėsinė

Terasos danga „Brustor“ neabejotinai sukurs pridėtinę vertę jūsų namams ir sodui. Papildoma lauko erdvė, kurioje galėsite ramiai mėgautis gera knyga, sambūriais su draugais ar maloniu laiku su vaikais.
B150 (XL) Stogas yra aptakus ir elegantiškas. „Brustor“ inžinierių komanda pasistengė, kad nebūtų matomi jokie varžtai, todėl dizainas yra malonus akiai ir spinduliuoja kokybe. Nematomos terasos stulpų atramos yra dar vienas šio aukštos kokybės dizaino pavyzdys.

  • Aptakus dizainas
  • Galima derinti pagal savo skonį
  • Nėra matomų varžtų

Terasos stogą sudaro lenktos aliuminio žaliuzės, kurių plotis 16 arba 21 cm. Plačios XL plokštelės užtikrina, kad stogas atrodytų stilingesnis. Pasukdami žaliuzes, patys nustatote, kiek saulės ar pavėsio norite po stogu. Galite lengvai valdyti terasos stogą nuotolinio valdymo pultu ar išmaniuoju telefonu.

Terasos elementai gali būti montuojami tiesiai prie namo arba galite statyti sode atskirą statinį. Jei norite uždengti didelį plotą, galima sujungti kelis modulius.

Staigi liūtis tikrai nesugadins linksmybių, nes galite užtraukti stogo žaliuzes ir tiesiog likti lauke. Lietaus vanduo nepastebimai tekės per stogą ir per stulpus.

Sudėkite taškus ant „i“ ir pasirinkite iš daugybės įmanomų variantų. Saulės poveikiui atsparūs, ant paviršiaus montuojami roletai pro stogą nepraleidžia vėjo (CE 2 vėjo klasė), automatinis lietaus ir sniego daviklis papildomai saugo net, kai nesate namie, o daugybė apšvietimo galimybių, pavyzdžiui, LED žibintai žaliuzėse, sukuria terasoje papildomą jaukumą ir malonią atmosferą.

Be to, „Brustor“ dirba tik su patvariomis, geriausios kokybės medžiagomis ir nustato aukštą kartelę kokybei. 

Paklauskite kainos čia

Jeigu domina šį ar kita pavėsinė (pergola), kreikitės į mūsų komandą ir mes Jums pasiūlysime Jūsų namui labiausiai tinkamą variantą.

Rašykite: info@barduva.eu
Skambinkite: +370 656 88500

Kainos užklausa
Atsisiųsti brošiūrą (EN)
3D Įrankis dizainui susikurti
Techninė informacija

Maksimalūs matmenys
5,95 m x 4,5 m (B150 XL)

Galimos konfigūracijos
Galima jungti tarpusavyje

Montavimo tipas
Tvirtinama prie sienos
Tvirtinama prie stogo
Nepritvirtinta prie nieko. Statoma Atskirai.

VALDYMAS

RTS

Apsisaugokite nuo saulės spindulių spustelėję patogų nuotolinio valdymo pultą. Skirtingais kanalais iš bet kurios vietos valdykite savo terasos stogą, tentą, oranžerijos markizę ar roletą – kiekvieną atskirai arba jų funkcijas grupuokite.

Standartinės spalvos

RAL 9016 Balta su tekstūra

RAL 7016 Architektūrinė pilka su tekstūra

Papildomos spalvos:  Galimos visos RAL spalovos (papildomai kainuoja)

LED apšvietimas

Mėgautis poilsiu lauke ilgiau padės jaukus, tvarus ir efektyvus LED apšvietimas. Pradėjus temti, tiesiog paspauskite mygtuką ir įjunkite apšvietimą pagal savo nuotaiką. Jaukios švieselės sukuria aplinką, malonią sėdėti lauke iki pat ankstyvo ryto.

Roletai (montuojami ant viršaus arba įmontuoti)

Norėdami, kad visa terasą dengianti stogo danga neperšlaptų, priekinę dalį ir šonus galite uždaryti roletais, kurie puikiai priderinti prie terasos stogo. Roletai tvirtai įtvirtinti į šoninius bėgelius, todėl atlaiko bet kokį vėją.

Davikliai

Suteikite sau daugiau patogumo ir rinkitės daviklius, kurie automatiškai valdytų jūsų terasos stogą ar tentą. Visada saugu, net jei nesate namie.

Terasos šildymas

Maloni spindulių teikiama šiluma leidžia mėgautis sodu vėsesniais vakarais ir visais metų laikais. Stilingas terasos šildytuvas skleidžia komfortišką šilumą; galima rinktis baltos, juodos arba anoduoto aliuminio spalvos.

Lauko garsiakalbiai / “Bluetooth” garsiakalbiai

Laikas susikurti atmosferą ir jaukumą. Klausykite megstamiausios muzikos savo terasoje besimėgaudami skaniu gėrimu su savo draugais ar kepdami ant griliaus kepsnius. Integruoti garsiakalbiai itin paprastai valdomi per “Bluetoothe” ir yra visiškai atsparūs vandeniui

Įmontuota eletkros rozetė.

Įmontuota elektros rozetė yra nepakeičiama šiais laikas, tiems kas mėgsta laiką leisti lauke. Būtina visiems kas nori terasoje pasikrauti visus elektros įtaisus: nešiojamus kompiuterius, virtuvės įrangą, mobiliuosius telefonus)

Norite pasikonsultuoti ar sužinoti kainą? Mūsų komanda mielai Jums padės:
Kontaktai