„BRUSTOR“ B1200 ZIP fasado ritininės užuolaidos

Ar ieškote vertikalių žaliuzių savo naujojo namo langams? Jums puikiausiai tiktų „Brustor“ B1200 ZIP fasado ritininės užuolaidos. Apatinis bėgelis visiškai pasislepia rėmo viduje. Dėl užtrauktuko principu veikiančios sistemos ZIP ritininės užuolaidos yra labai tvirtos ir atsparios vėjui. Šios ritininės užuolaidos yra puiki apsauga nuo saulės namuose su dideliais langais. Vėsesniais mėnesiais mėgausitės maloniais saulės spinduliais, o vasarą jausitės patogiai, nes neleisite namams perkaisti. Ritininės užuolaidos uždengia stiklą nuo saulės šviesos, todėl savo televizoriaus ar kompiuterio ekrane nematysite trukdančių atspindžių. Taip pat neprarandate vaizdo pro langą, nes iš vidaus viskas puikiai matosi. Galite rinktis iš daugybės blukimui nuo saulės atsparių ir vabzdžius atbaidančių audinių. Ritininės užuolaidos lengvai ardomos, jeigu tenka ką nors pataisyti, ir montuojamos labai greitai ir patogiai. Fasado ritininės užuolaidos leidžia sunaudoti mažiau energijos, nes nebereikia vėsinti patalpų.

  • Ritininės užuolaidos dėklas ir šoniniai bėgeliai yra visiškai paslėpti
  • Specialiai sukurtos naujos statybos namams
  • Unikali užtrauktuko principu veikianti sistema

Priedai:

Davikliai

Suteikite sau daugiau patogumo ir pasirinkite daviklius, kurie automatiškai valdytų jūsų terasos stogą ar tentą. Visada saugu, net jei nesate namie.

Jeigu domina šį ar kita pavėsinė (pergola), kreikitės į mūsų komandą ir mes Jums pasiūlysime Jūsų namui labiausiai tinkamą variantą.

Rašykite: info@barduva.eu
Skambinkite: +370 656 88500

Kainos užklausa
Atsisiųsti brošiūrą (EN)
3D Įrankis dizainui susikurti
Techninė informacija

Deklo matmenys
165 x 120 mm

Plotis
Screen max 5 m
Soltis max 4.4 m

Aukštis
max 3.5 m

Audiniai

Audiniai būna įvairių spalvų ir faktūrų

Dizainas yra toks pat svarbus kaip ir praktinis pritaikymas. Audinys be savo funkcinės paskirties, t. y. apsaugos nuo saulės, turi ir estetinę funkciją. Dėl plataus gražių ir patvarių audinių asortimento audinį galite priderinti pagal savo skonį. Audiniai yra atsparūs vandeniui, nešvarumams ir spalvų blukimui.

VALDYMAS

IO

„Brustor“ apsaugos nuo saulės sistema turi įmontuotą „Somfy“ variklį, kurį galima lengvai valdyti nuotoliniu būdu. Valdykite roletus iš savo namų ar per išmanųjį telefoną, planšetinį ar kitokį kompiuterį. Neįmanoma numatyti visų atvejų, kada ir kokia temperatūra bus, todėl visada galite valdyti savo apsaugos nuo saulės sistemą, net kai nesate namuose.

RTS

Apsisaugokite nuo saulės spindulių spustelėję patogų nuotolinio valdymo pultą. Skirtingais kanalais iš bet kurios vietos valdykite savo terasos stogą, tentą, oranžerijos markizę ar roletą – kiekvieną atskirai arba jų funkcijas grupuokite.

Standartinės spalvos

Brustor White

RAL 7016 textured anthracite grey

Papildomos spalvos:  Galimos visos RAL spalovos (papildomai kainuoja)

Norite pasikonsultuoti ar sužinoti kainą? Mūsų komanda mielai Jums padės:
Kontaktai