Lauko roletai (ekranai)

Pavėsinės (pergolos) apsauga nuo saulės, vėjo ir gamtos. Roletai, Žaliuzės, Markizės ir Ekranai

Bioklimatinės pavėsinės (pergolos)

Lauko roletai, apsauginiai ekranai

Fasado ritininės užuolaidos, Ekranai, vidaus ir lauko žaliuzės. Apsauga nuo saulės, vėjo ir Lietaus Pavėsinėms, Stoginėms, Pergoloms

Nuo saulės apsaugančios „Brustor“ fasado ritininės užuolaidos yra labai praktiškos, nes atlieka daug funkcijų. Jos apsaugo nuo karčio ir puikiai tinka šiuolaikiniams namams su dideliais langais. Be to, į namą nepatenka erzinantys uodai ir musės. Fasado ritininės užuolaidos su tamsintu audiniu leidžia puikiai išsimiegoti naktį.

Dėl sumaniai sukurtos, užtrauktuko principu veikiančios, ZIP fasado ritininių užuolaidų sistemos jos yra atsparios stipriam vėjui ir atitinka aukščiausius atsparumo vėjui klasifikavimo standartus, taikomus vertikalioms priemonėms nuo saulės. ZIP fasado ritinines užuolaidas galima naudoti statybos ir renovacijos projektuose, pritvirtinant ant sumontuotos ar esamos konstrukcijos. Jos labai lengvai valdomos jungikliu, nuotolinio valdymo pultu ar net išmaniuoju telefonu.

Mūsų asortimente rasite ir vidaus žaliuzių. Šios vertikalios ZIP žaliuzės montuojamos ant lango vidinės pusės. ZIP žaliuzės suteikia galimybę patiems reguliuoti vaizdą pro langą ir šviesos intensyvumą. Tai puikus pasirinkimas, jei nenorite fasado ritininių užuolaidų, montuojamų lango išorėje. Idealus ir tvarus sprendimas erdvėms, kuriose nėra elektros jungties. Ačiū saulės spinduliams, kurie valdo mūsų žaliuzes!

Reikia pagalbos apsispręsti? Paprašykite „Brustor“ atstovo apsilankyti ir patarti, kokie apsaugos nuo saulės sprendimai geriausiai tinka jūsų namams ir norams.

Norite pasikonsultuoti ar sužinoti kainą? Mūsų komanda mielai Jums padės:
Kontaktai